Hazai pályán kapott ki a Váctól az Alba Fehérvár KC

Hazai pályán szenvedett vereséget a Vác csapatától az Alba Fehérvár KC. A fehérvári hölgyek az első félidőben még domináltak, a második félidőben azonban már a Vác kerekedett felül. Alba Fehérvár KC - Praktiker Vác 28-33
2024.04.21. 08:13 |

A liga ötödik helyén álló Praktiker-Vác látogatott szombat este a Köfém Sportcsarnokba és 33-28 arányban nyerte meg a meccset az Alba ellen.

Hazai pályán kapott ki szombat este az Alba Fehérvár KC, csapatunk legjobbja a hat gólt szerző Szemes Szonja volt. A játékosok csalódottan nyilatkoztak a mérkőzés után, mert szerették volna kihasználni a hazai pálya előnyét és erős bajnoki hajrát indítani. A szakemberek már a mérkőz előtt felhívták a figyelmet, hogy a hosszú szünetek a ligában nem kedveznek fiatal csapatunk formájának. Az Alba Fehérvár KC legközelebb a Mosonmagyaróvár ellen javíthat hazai pályán április 30-án.